Ürünlerimiz en son teknolojiler kullanılarak üretim aşamasından geçirilir.

 • Kalıphane

  Kalıp Aşaması

  Kalıp aşaması önemli aşamalardan biridir. Alanında uzman modelistler tarafından gerekli serileme işlemleri gerçekleştirilir, çekme değerleri uygulanır. Hazırlıklar yapıldıktan sonra, görevi sadece üretim pastalı hazırlamak olan ilgili personel devreye girer. En doğru şekilde üretim pastalı hazırlanır, aynı zamanda üretimde gerekli ölçü tablosu, çizim ve kırım kalıpları, teknik dosya ayrı ayrı görevlendirilmiş personel tarafından itina İle hazırlanır.

   
 • Kesimhane

  Kesim Aşaması

  Kesimhane sorumlusuna üretim pastalı teslim edilir. Kesimhane sorumlusu ürünü çeşitli kontrollerden geçirdikten sonra kesim işlemini gerçekleştirir. Ürünün her parçası meto işlemine tabi tutulur. Kumaş kontrolü aşamasında belirlenen kumaş defoları tasnif elemanları tarafından yüzde yüz ayrılmak hedefiyle ayıklanır ve ürün dikime hazır hale getirilir. Eğer ürün üzerinde baskı nakış var ise görevli baskı nakış takip elemanı devreye girer ve gerekli parçalara İlgili modelist ve müşteri temsilcisinin onayını almak kaydı İle baskı nakış İşlemini başlatır.

   
 • Dikimhane

  Dikim Aşaması

  Firmamız en modern teknoloji ile donatılmış uzman kadrosu ile her türlü ürünü en iyi şekilde üretebilmektedir. Konusunda uzmanlaşmış bölüm yöneticileri, müşterilerimizin her zaman takdirini kazanmayı bilmişlerdir. Ayrıca şirket olarak eğitime vermiş olduğumuz önem en üst düzeydedir. Tüm departmanlarda gerek teknik ve mesleki, gerekse sosyal eğitimler durmaksızın tüm personele uygulanmaktadır.

   
 • Yıkama

  Yıkama Aşaması

  Bu aşamada çeşitli denemeler yapılır yapılan denemeler sonucunda hem yıkama hem de ölçü kritikleri gözden geçirilir ve yıkamaya başlanır. Yıkama departmanında her prosesten sonra kalite kontrol uygulanır ve ürün üzerinde oluşabilecek bir yanlışlık daha da büyümeden kontrol altına alınır. Teknolojik üstünlük ve uzman yönetici kadrosu yıkama departmanımızı emsalleri arasında örnek teşkil edecek bir noktaya ulaştırmıştır.

   
 • Paketleme

  Paket Aşaması

  Paketleme departmanına sevk edilen ürünler bir kez daha kontrolden geçirilir. İşleme başlanmadan önce ürün ölçü, sağlamlık, aksesuar düzgünlüğü gibi kontrollerden geçer ve çakım işlemine tabi tutulur. Bu işlem sırasında Data Sheet'ler vasıtası ile aksesuarın gerekli değerlerde güç ile ürüne monte edilmesi sağlanır. Daha sonra sırası ile iplik temizleme, ütü, ölçü kontrol, ara kalite kontrol ve yüzde yüz incpection bölümleri görevlerini yerine getirir ve ürün müşteriye sevk edilmek üzere kolilenir ya da sevk edilir.

   
 • Sevkiyat

  Sevkiyat Aşaması

  Günümüz ticari yapısında ürünün düzgünlüğü kadar sevkiyat süreçlerinin düzgünlüğü de önemlidir. Sipariş alındığı andan itibaren verilen terminde ürünü yetiştirmek için gereken tüm faaliyetler yöneticiler tarafından ayrı ayrı planlanır ve süreçler oto kontrol ile denetlenir. Üretim takvimi oluşturulur ve hangi tarihte ürünün hangi aşamaya geleceği planlanır. Bir aksaklık olmaması için gerekli tüm teknik testler ve raporlamalar tüm departmanlarla paylaşılır. Sevkiyat alanında belirlemiş olduğumuz partnerler sektörün en önde gelen firmalarıdır. Gerek askıda gerekse kolide sevkiyat yapılmakta. Çeki listeleri, koli üstü bilgileri müşteri talebi doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek hazırlanmaktadır.