Denimce San TicLtd Şti

Misyon,

Sunduğumuz ürün ve hizmet profiliyle denim üretiminde uygun fiyatı, kaliteyi, hızı, çeşitliliği ve teknolojiyi bir araya getirmek, tüm paydaşlarımızın istek ve beklentileri doğrultusunda sürekli gelişen ve yenilenen bir yapıyla varlığını sürdürmeyi en temel sorumluluğu olarak görmektedir. Topluma ve çevreye saygılı, en önemli kaynağı olan çalışanlarına karşı sağduyulu, koruyucu ilkelerine ve değerlerine bağlı yapısıyla sürekli artan bir ivmeyle ilerlemek, Türkiye’nin uluslararası pazardaki başarılı temsilcilerinden biri olarak faaliyet göstermeyi görev bilmektedir.

Vizyon,

Değişmeyen tek gerçek, değişimin kendisidir.

Gelişime açık, yenilikçi ve insan sağlığına duyarlı ürünler üreten bir firma olmak.Çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağlıklı, mutlu ve verimli çalışma ortamı sağlamak.

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, paydaşlarımızla uyum içerisinde gerçekleştirmek.Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak , sürekli girişimci olmak .Güvenilir, dürüst, istikrarlı ,adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.Sürekli eğitimler ve seminerler vererek personelimizi profesyonelleştirmek.Müşterilerimize en iyi kalite ,en iyi fiyat ve en hızlı terminlerien modern teknoloji ile birlikte sunmak.Önce insan anlayışı ile insana ve onun sahip olduğu değerlere dil, din, ırk, yaş, cinsiyet vb. ayrımı yapmadan saygı duymak. İşletme geleceğimizin, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğuna bağlı

olduğunun bilincinde olmak.

Hedefler,

BSCI, Sedex, ILO, ETI gibi sosyal uygunluk alanında işletmemize yol gösteren uluslararası kurumların mevcut ve gelecekte belirleyecekleri yenilik ve güncelleştirmelere maksimum düzeyde uyum saylamak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmak için çalışanlarımızdan, tedarikçilerimize kadar tüm paydaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini arttırmak hedeflerimiz arasındadır. Yerel yönetmelik ve kanunlar ile ILO tarafından belirlenen kriterler içinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin yararına hangisi öncelikli ise onu benimsedik ve gelecekte de benimseyeceğiz.